Augsim Latvijai 25.05.2009 11:08

Ģimnāzijas komanda jau trešo gadu piedalās pasākumā „Augsim Latvijai!” un gūst teicamus panākumus

18. maijā Kaugurciemā pie kapteiņa Paula Zolta pieminekļa  tradicionāli tika pulcināti skolu jaunieši. Pasākums veltīts P.Zolta un Studentu 2.rotas karavīru brīvības cīnu 90. gadadienai un tiek  organizēts, lai atsauktu atmiņā P. Zolta varoņdarbus, lai atgādinātu vēstures notikumus un  lai rosinātu domāt par to, cik drošsirdīgi jaunieši bija toreiz un tagad.
Tika atgādināti un pārrunāti vēstures notikumi, notika veiklības stafete un orientēšanās sacensības. Talsu Valsts ģimnāzijas 7., 8.klašu komanda ieguva 1. Vietu orientēšanās sacensībās un 2. vietu veiklības stafetē. Interesanti , ka stafetes laikā jauniešiem tradicionāli pārbaudīja arī zināšanas par brīvības cīņām.
Par godu cīnītāju 4 rotām tika iestādīti arī četri ozoli.

Vairāk attēlu pievienots galerijā.