Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

Olimpiešu pēcpusdiena 14.05.2009 15:33

Olimpiešu pēcpusdiena


13. maija pēcpusdiena ģimnāzijas zāle pulcēja ģimnāzijas audzēkņus- mācību priekšmetu olimpiāžu, konkursu, zinātniski pētniecisko darbu lasījumu  laureātus rajonā, novadā un valstī, viņu pedagogus un vecākus. 
Tradicionāli pasākumā klātesošos uzrunā arī ģimnāzijas absolvents,- šoreiz TV un radio žurnālists Mārtiņš Mālmeistars, Talsu Valsts ģimnāzijas 2002. gada absolvents. Mārtiņš Mālmeistars dalījās atmiņās par saviem skolas gadiem un stāstīja par žurnālista darbu.
Direktore I.Raituma sveica visus veiksmīgos audzēkņus, kā arī izteica lielu pateicību Ģimnāzijas domes priekšsēdētājai Aivai Demiterei par lielo ieguldījumu un atbalstu izglītības vides pilnveidošanā.  Pateicību saņēma arī Talsu pamatskolas direktore Villija Černovska par skolas ieguldījumu audzēkņu kvalitatīvā sagatavošanā un motivēšanā tālākām mācībām Talsu Valsts ģimnāzijā Direktore I.Raituma pateicās arī skolotājai Lolitai Lipskai , kuras audzināmās klases daudzi audzēkņi izvēlējās turpināt mācības ģimnāzijā.
Noslēgumā pasākuma dalībnieki devās uz jauno lasītavu , kur apskatīja skolēnu darbu, māmiņu un pedagogu vaļasprieku izstādi. Lasītavā bija iespēja arī aplūkot un iepazīties ar skolēnu zinātniski pētnieciskajiem darbiem dažādās sekcijās- pedagoģijā, fizikā, ķīmijā, veselības mācībā, zemes zinātnēs, informātikā u.c. Jānis Balders un Mārcis Feldmanis  ļoti interesanti iepazīstināja ar savu pētījumu un izveidoto maketu ģeogrāfijā.