Noslēdzies konkurss "Skolas stāsti" 30.04.2009 21:08

Par skolas domes organizēto konkursu „Skolas stāsti”.

Mācību gada sākumā Skolas dome izsludināja skolēnu pētniecisko un mākslinieciskās jaunrades darbu konkursu „Skolas stāsti”. Konkursa mērķis bija rosināt skolēnus iepazīt un izzināt Talsu Valsts ģimnāzijas vēsturi. Aprīļa sākumā Skolas dome izvērtēja konkursam iesniegtos darbus.
No Talsu 2. pamatskolas darbus bija iesniegusi 6.a klase (kl. audz. G.Ernstsone). Šīs klases skolēni bija gatavojuši gan maketu „Skola pēc 10 gadiem”, gan intervējuši vecākus, kuri savā laikā bija mācījušies mūsu skolā, un veidojuši videofilmu, gan veidojuši prezentācijas par savu ikdienu skolā. Kopā 6. a klase iesniedza sešus darbus.
Talsu Valsts ģimnāzijas 8.a klase (kl. audz. A.Pāvilsone) konkursam iesniedza klases gadagrāmatu, kurā fotogrāfijās un komentāros atspoguļoti gan klases īpašie notikumi, gan ikdienas dzīve, sākot jau no 5. klases. 9.d klases skolēni (kl. audz. Ā.Reinholde) bija veidojuši videofilmu par klasi.
11.c klase (kl. audz. G.Lejasmeiere) bija apkopojuši informāciju un foto materiālus par skolas tehniskajiem darbiniekiem grāmatā „Skolas gariņi”, gan veidojuši fotoreportāžu par Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zāles celšanu un atklāšanu.
Savukārt 12.c klases (kl. audz. I.Heniņa) skolēni iesniedz vērtēšanai savas klases kolektīva vēstures prezentāciju, kas atspoguļo laiku jau no 5. klases.

Skolas domes saka paldies visiem darbu autoriem un aicina 7. maijā uz Māmiņas dienai veltīto koncertu, kur arī tiks paziņots Skolas domes vērtējums konkursa darbiem.

Ilze Kļaviņa,
Talsu Valsts ģimnāzijas metodiķis