ZPD lasījumi - jaunieši savai pašvaldībai 13.04.2009 21:40

lasījumu  5. reģionālā konference
„Jaunieši savai pašvaldībai”
Talsu Valsts ģimnāzijā 2009. gada 15. aprīlī

Konference jau 2. gadu notiek  Talsu pilsētas dienas ietvaros un tā  tiek organizēta sadarbībā ar Biznesa augstskolu Turība, Latvijas Universitāti, Talsu rajona Izglītības pārvaldi.

Konferences mērķi:
1) veicināt jauniešu un pašvaldību sadarbību projektu un zinātniski pētnieciskajā darbībā;
2) veicināt jauniešu pētnieciskās darbības attīstību saistībā ar lokālo vidi un pašvaldību;
3) sniegt atbalstu skolēnu zinātniski pētniecisko darbu organizēšanā un vadīšanā.

ZPD lasījumu dalībnieki – 10. – 12. klašu skolēni, ZPD autori.
Konferencē aicināti piedalīties valsts ģimnāziju, UNESCO ASP skolu, Kurzemes un Jūrmalas vidusskolu audzēkņi un pedagogi, pašvaldību vadītāji, deputāti,  speciālisti.
Konferences darba kārtība
10.00 Dalībnieku reģistrācija, rīta kafija
10.30 Konferences un Talsu Valsts ģimnāzijas bibliotēkas jaunās lasītava
Atklāšana