Talsu Valsts ģimnāzija - logs uz pasauli
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

11. un 12.klases skolēnu tikšanās ar organizācijas “Junior Achievement Latvia” 2019./2020.gada Līderu programmmas absolventi, mūsu skolas direktora vietnieci administratīvajos jautājumos Nanniju Pētersoni 29.09.2022 17:30

16.septembrī, kad organizācija “Junior Achievement Latvia” izsludināja skolēnu pieteikšanos uzņemšanai šī mācību gada Līderu izglītības programmā, 11.klase tikās ar 2019./2020.gada Līderu programmmas absolventi, mūsu skolas direktora vietnieci administratīvajos jautājumos Nanniju Pētersoni. Savukārt 28.septembrī šāda iespēja tika piedāvāta 12.klases skolēniem, kuri apgūst uzņēmējdarbības pamatus.  

Nannija interesantā un savas pieredzes bagātā stāstījumā aicināja jauniešus būt aktīviem, izbaudīt vidusskolas gadus, pieņemot visdažādākos izaicinājumus un veltot gana daudz laika sevis attīstīšanai un nākotnes karjeras plānošanai.

Spilgtā atmiņā Nannijai palikusi sadarbība ar savu mentoru, Rīgas maratona tradīciju aizsācēju un vadītāju Aigaru Nordu, kā arī brīži, kad nācās izkāpt no tik ierastās komforta zonas, kā arī atmiņā palicis sociālais projekts, kas tika realizēts kopā ar pārējiem jaunajiem līderiem.

Ar īpašu sirsnību Nannija dalījās atmiņās par savu individuālo projektu, kura ietvaros tika organizēts tautisko deju koncerts, lai tiktu vākti ziedojumi ar onkoloģiskām saslimšanām sasirgušajiem bērniem. Meitene kopā ar saviem draugiem no TVģ arī pati saziedoto naudiņu nogādāja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai, organizējot tikšanās brīdi, iepriecinot mazos pacientus.

Nannija atzina, ka arī sava mācību uzņēmuma “Belleza Bellum” izveide bija kā aizsākums virknei piedzīvojumiem bagātu un aizraujošu notikumu – veiksmīgs bizness kopā ar skolas biedreni Paulu Kļaviņu, dalība tirdziņos, dalība programmā “Start Strong 3+3” un tās absolvēšana, vairākkārtēja stāšanās kompetentas žūrijas priekšā, uzaicinājums piedalīties Jauno uzņēmēju dienās 2018, iegūta balva par labāko SMU Gada ziņojumu, dalība Baltijas valstu līderības nometnē ASV un savas dalības pieteikšana Līderu izglītības programmā.

Tas, protams, nav viss – iegūtie draugi un pieredze mudina Nanniju neapstāties pie sasniegtā, bet gan sapņot un darīt, jo par dzīves moto izvēlēts Volta Disneja teiktais: “Ja tu to vari izsapņot, tu vari to izdarīt!”

 


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

Junior Achievement Latvia, Līderu programma