Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

1. vieta Talsu novada skolēnu sacensībās futbolā 17.10.2014 16:02

Pirmajā spēlē, mūsu komandai  pretī stājās Rojas vidusskolas komanda, spēle izvērtās ļoti asa un saspringta, mūsu komandai izdevās izvirzīties vadībā, kad Kristians Ķīlis spēcīgi raidīja bumbu vārtos, tomēr otrā puslaika beigās Rojnieki arī prata izmantot radušos soda sitienu, no vārtu priekšas raidot bumbu tieši zem vārtu pārlikņa, un tā arī kaujinieciskā spēle beidzās ar draudzīgu neizšķirtu 1:1.

Nākamajā spēlē tikāmies ar Mērsraga vidusskolas komandu, kas, it kā, bija vājāka komanda, bet mūsu komandai savu pārākumu laukumā gandrīz nekādi neizdevās noslēgt ar gūtiem vārtiem, mūsu uzbrukums bija iebuksējis un vai nu bumba iesprūda mērsradznieku aizsardzības mūrī, vai lidoja garām vārtiem. Labi, ka Gundars Brože savu iespēju garām nepalaida un tomēr otrājā puslaikā spēja raidīt bumbu pretinieku vārtu tīklā. Tā arī sanāca nedaudz izmocīta uzvara ar 1:0.

 Pēdējās spēlē, ar Talsu 2.vidusskolu, likme bija ļoti augsta, ja mēs uzvaram tad esam pirmie, neizšķirta gadījumā 2.vietā un, ja zaudējam, tad jāsamierinās ar trešo vietu. Savukārt mūsu sāncenšiem pietika ar neizšķirtu, lai turnīru noslēgtu 1.vietā, jo viņu kontā bija divas ļoti pārliecinošas uzvaras pār rojniekiem un mērsradzniekiem.  Mūsu komandai šī spēle izdevās vislabāk, uzbrukuma līnija bija pamodusies un ar Kristianu ķīli priekšgalā raidīja trīs bumbas Talsu 2.vidusskolas vārtos, sāncenši mūsu vārtus spēja atslēgt tikai divreiz, raidot tajos bumbu. Rezultātā, ar kopējām visas komandas pūlēm, izcīnīta skaista uzvara ar 3:2 spēlē un 1.vieta turnīrā, aiz sevis atstājot Talsu 2.vidusskolu, Rojas vidusskolu un Mērsraga Vidusskolu.

Mūsu komandas spēlētāji – Kristians Ķīlis, Aleksandrs Strikaitis, Daniels Leitis, Rūdis Šnēbergs, Valērijs Dziemidovs, Gundars Brože, Miks Oskerko, Jānis Līdums, Toms Donis, Kristaps Blumbergs, Kristers  Zabiņakins, Endijs Injatkins, Matīss Putniņš, Dāvis Miķelsons, Edvards Bernāns.

Sporta skolotājs Andris Šņoriņš


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sports