Lietotāja profils
Ielogojies ar kādu no sociālajiem tīkliem

draugiem.lv twitter.com facebook.com
Ieskaties
Ģimnāzija sociālajos tīklos

1. vieta futbolā 27.09.2013 15:52

Talsu Valsts ģimnāzijas septīto klašu izlase futbolā piedalījās Talsu novada skolēnu sacensībās futbolā. Mūsu zēni parādīja lielisku sniegumu un septīto klašu grupā izcīnīja 1.vietu. Izdevās uzvarēt visās sešās spēlēs. Sevišķi aizraujošas izvērtās pēdējās divas spēles. Vispirms pusfinālā mūsu komanda līdzvērtīgi cīnījās ar Talsu 2.vvidusskolas komandu. Tikai pašās spēles pēdējās sekundēs mūsu komanda spēja izraut uzvaru, kad pēc Kristapa Alsberga izpildītā soda sitiena veiksmīgi ar galvu bumbas lidojumu izdevās pielabot Dinasam Talentam un bumba atrada ceļu pretinieku vārtu tīklā. Pēdējā spēlē par pirmo vietu mūsu komandai pretī stājās ļoti spēcīgā Valdemārpils komanda. Pirmajā spēles puslaikā ar sekmīgu sitienu mūsu komandu vadībā izvirzīja Rolands Pūliņš, Valdemārpilnieki ļoti apņēmīgi un azartiski mēģināja atspēlēties, bet, pateicoties mūsu komandas pašaizliedzīgai cīņai un stabilai mūsu vārtsarga - Viestura Rubeņa spēlei, mūsu vārti palika neieņemti. Varējām svinēt uzvaru!!!!!

Sporta skolotājs Andris ŠņoriņšBildē: Marks Siliņš, Anrijs Ziediņš, Viesturs Rubenis, Rolands Pūliņš, Dinass Talents, Kristaps Alsbergs, Mareks Tomsons, Lauris Priedeslaipa, Matīss Baumanis.

 


Pievienotie attēli


Atslēgvārdi

sports