Interešu izglītība
Interešu izglītiba Talsu Valsts ģimnāzijā 1.-6. klasē 2023./2024. m.g.
Tautisko deju kolektīvs “Sprīdīši” (1.-2. klasei) | Vadītāja Iveta Kālberga | Otrdiena, ceturtdiena 13.00-13.40 | Aktu zāle |
Tautisko deju kolektīvs “Sprīdīši” (3.-4. klasei) | Vadītāja Iveta Kālberga | Otrdiena, ceturtdiena 13.45-14.25 | Aktu zāle |
Tautisko deju kolektīvs “Sprīdīši” (5.-6. klasei) | Vadītāja Iveta Kālberga | Otrdiena, ceturtdiena 14.30-15.10 | Aktu zāle |
Šahs (1.-9.klase) | Pedagogs Maija Aveniņa | Otrdiena – 12:15 – 12:55 Trešdiena 14:30 – 15:55 Ceturtdiena 13:45 – 15:10 Piektdiena 12:15 – 13:40 | 311.kab. 312.kab. 310.kab. 307.kab. |
Robotika (4.-6.klasei) | Pedagogs Sigurds Ēcis | Piektdiena 13.00 – 15:10 | 313.kab. |
1.-2.klašu ansamblis | Vadītāja Egita Ķīviča | Trešdiena 13:45 – 14:30 | Aktu zāle |
3.-6.klašu ansamblis | Vadītāja Zane Apsīte | Pirmdiena 13:45 – 14:30 | 309.kab. |
Jaunais satiksmes dalībnieks (4. klasei) | Vadītāja Sandra Zvirgzdiņa | Ceturtdiena 13:00 – 13:40 | 313.kab. |
Interešu izglītiba Talsu Valsts ģimnāzijā 7.-12. klasē 2023./2024. m.g.
Kultūrizglītības programmas | |||
Tautisko deju kolektīvs „Delveri” | Vadītāja Nannija Pētersone | Otrdiena 15.30 – 17.30 | Aktu zāle |
Vokāli instrumentālais ansamblis (7. – 12.kl.) | Vadītājs Singurs Zariņš | Trešdiena 15:15 – 17.30 | Aktu zāle
|
Latviskās jaunrades klubs „Savējie” (7. – 12.kl.) | Vadītāja Līksma Sokolova | Trešdiena 15.15 – 17:30 | Bibliotēka |
Jaunatnes darba programma | |||
Eiropas savienības jautājumu apguve (10. – 12.kl.) | Pedagogs Antra Grūbe | Pēc individuāla plāna |
|
Sporta programmas | |||
Atlētiskā vingrošana (7. – 12.kl.) | Pedagogs Artis Raitums | Pirmdiena, Trešdiena 15:30 -16:30 | Stadions |
Vides izglītības programma | |||
Ķīmijas pulciņš (10. – 12.kl.) | Pedagogs Ilze Ventiņa | Pirmdiena 14:30 – 15:55 | 108 kab. |
Matemātikas pulciņš (7. – 9.kl.) | Pedagogs Inese Ķiršakmene | Piektdiena 14:30 – 15:10 | 203.kab. |
Matemātikas pulciņš (10. - 12.kl.) | Pedagogs Inese Ķiršakmene | Pēc individuāla plāna |
|
Citas programmmas | |||
Radioelektronika 6.-8.klasei | Pedagogs Guntars Ēcis | Piektdiena 14:30 – 17:00 | 108.kab. |
Uzņēmējdarbības skola | Pedagogs Ieva Sebre | Pēc individuāla plāna |
|
Jauno ķīmiķu skola | Pedagogs Ilze Ventiņa | Pēc individuāla plāna |
|
Jauno mediķu skola | Pedagogs Arita Rituma | Pēc individuāla plāna |
|
Talsu fiziķu skola | Pedagogs Guntars Ēcis | Pēc individuāla plāna |
|
Jauno matemātiķu skola | Pedagogs Inese Ķiršakmene | Pēc individuāla plāna |
|
Personības izaugsmes pulciņš 9.-12.klasei | Pedagogs Ieva Smildzēja | Pirmdiena 15.15-16.30 | 212.kab |
Franču valoda 7.-12.klasei | Pedagogs Egons Ķiršakmens | Trešdiena 14.30-15.10 | 101.kab |