ZZ čempionāta pusfināla rezultāti 23.05.2016 18:02

16. maijā uz pusfinālu Liepājā vidusskolu klašu grupā devās divas Talsu Valsts ģimnāzijas klases – 10.a un 11.b. Neskatoties uz drēgnajiem laikapstākļiem, jaunieši guva patīkamas emocijas un saliedēja klases kolektīvu. Dalībnieki atzīst, ka guvuši pozitīvas emocijas, veicamie uzdevumi bijuši oriģināli un citādāki nekā citus gadus. Par visinteresantāko uzdevumu jaunieši atzīst orientēšanos un atbilžu meklēšanu, neskatoties uz to, ka jautājumi bijuši sarežģīti. 11.b klase ZZ čempionātā piedalījās jau otro gadu, un šogad klasei palīdzēja 5 skolēni no 10.b klases.

Savukārt 17. maijā Liepājas pusfinālā startēja Talsu Valsts ģimnāzijas 7.b, 8.a un 8.b klase. Lielā konkurencē tiesības piedalīties ZZ čempionāta finālā ieguva 8.a un 8.b klase. Pusfinālā 8.a klase ieguva 15. vietu, bet 8.b klase 18. vietu.

Turēsim īkšķus par mūsējiem 28. maijā, kad notiks ZZ čempionāta fināls Jūrmalā.

Pievienotās galerijas

ZZ Čempionāta Liepājas pusfināls