"Ziemeļbērni" Siguldā 12.02.2013 19:03

Konkursā piedalījās 15 Valsts ģimnāzijas no visas Latvijas. Dalībniekiem bija iespēja apliecināt savas zināšanas 7 erudīcijas jomās - mākslā, dabaszinātnēs, vēsturē un politikā, literatūrā, sportā, mūzikā, ģoeogrāfijā. Talsu Valsts ģimnāziju šajā konkursā pārstāvēja Annija Admidiņa (11.a), Uvis Egliens (11.a), Roberts Ķēniņš (10.), Sabīne Plūduma (12.a), Krista Pūcīte (12.a), Artūrs Reinholds (10.) un Edgars Vilks (11.a), bet līdzjutējos komandu atbalstīja skolotāja I.Osipova. Mūsu skolas komandas nosaukums bija „Ziemeļbērni” un devīze - „Ar prātu un degsmi pa Ziemeļvalstu ceļiem”.

Konkursā 1. vietu ieguva mājinieki - Siguldas Valsts ģimnāzija, 2. vietu - Madonas Valsts ģimnāzija, bet 3. vietu - Gulbenes novada Valsts ģimnāzija. Mūsu skolas komanda saņēma diplomu par labiem rezultātiem Valsts ģimnāziju erudīcijas konkursā, kā arī balvu – dāvanu karti piedzīvojumu trasē „Mežakaķis”. Paldies visai draudzīgajai un asprātīgajai komandai! Paldies ne tikai komandas dalībniekam, bet arī fotogrāfam Artūram par foto!

I. Osipova, direktora vietniece audzināšanas darbā

"Ziemeļbērni" Siguldā

konkurss, erudīts