Volejbola sacensību rezultāti. 30.11.2017 21:13

29. novembrī Talsu sporta hallē norisinājās sacensības volejbolā starp Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadu skolu komandām.

Visspraigākās cīņas risinājās starp vidusskolas komandām. Mūsu meitenes no rezultāta 10:18 panāca punktu izlīdzinājumu, bet beigās tomēr zaudēja ar 24:25 Talsu 2. vidusskolas komandai, ieņemot 2. vietu sacensību kopvērtējumā. Ceram un ticam, ka dāmas revanšēsies par šo zaudējumu “Lāses kauss 2018” atlasē februārī! Vidusskolas meiteņu komandā spēlēja – Rūta Amstere, Laura Brāle, Paula Strādniece, Nikola Šakale, Adelīna Liepiņa, Rebeka Dragūne, Līga Brigmane un Vanesa Aleksīna.

Vidusskolas zēni četru komandu konkurencē ieguva 3. vietu, uzvarot Talsu Kristīgo vidusskolu, bet sīvā spēlē ar rezultātu 22:25 zaudēja Talsu 2. vidusskolai un vēl grūtākā cīņā ar rezultātu 17:25 Dundagas vidusskolai. Komandā spēlēja – Krišjānis Suntažs, Emīls Sauka, Kristaps Dauksts, Ginters Āboliņš, Artūrs Silgals, Ansis Kaspars Grīnbergs, KristersDulverks.

8.-9.klašu zēniem, kuri ikdienā trenējās futbolā, hokejā un florbolā, klājās grūti volejbola laukumā, tāpēc sacensību noslēgumā ieguva 6. vietu. Komandā spēlēja – Mārcis Roberts Krūmiņš, Rihards Gedrovics, Valters Romaško, Tomass Kristiāns Skukis, Andrejs Šķerbergs, Ričards Ķīlis, Rūdolfs Siliņš un Ivars Pone.

Vislielākais prieks par 8.-9.klašu meiteņu komandu, kura diezgan pārliecinoši uzvarēja visās spēlēs, līdz ar to iegūta 1. vietaKomandā spēlēja – Patrīcija Lasmane, Anete Švēde-Grīnberga, Katrīna Dziemidova, Renāte Spirga, Emīlija Sāra Savuškina, Karīna Alkšbirze un Paula Līga Balabka.

Paldies visām komandām un uz tikšanos nākamajās sacensībās!

Singurs Zariņš

volejbols, sports