Videokonference par vides problēmām 04.05.2017 21:24

Piektdien, 21. aprīlī, Talsu Valsts ģimnāzijas 12. klašu skolnieces piedalījās videokonferencē ar iepriekš sagatavoto prezentāciju par vides problēmām Latvijā. Konferenci UNESCO projekta ietvaros organizēja Oboloņas ģimnāzija Ukrainā. Darba valoda bija angļu valoda. Pasākumā piedalījās skolas no dažādām valstīm - Latvijas,  Azerbaidžānas, Bulgārijas un vēl divas skolas no Ukrainas. Visu valstu skolēni stāstīja par sava reģiona vides problēmām un to risinājuma veidiem un veiktajiem pasākumiem.

Šī nebija pirmā videokonference, kurā piedalāmies. Šā gada 21. februārī četras mūsu skolas 9.a klases audzēknes piedalījās videokonferencē, kas bija veltīta Starptautiskajai dzimtās valodas dienai, kurai sagatavoties palīdzēja arī 10.a klases skolēni.

Kopā ar skolēniem videokonferencēs piedalījās krievu valodas skolotāja Kornēlija Leimane un angļu valodas skolotāja Linda Matisone.

videokonference, UNESCO