Uzņēmējdarbības skolas nodarbība Liepājā 18.09.2016 10:08

Pirmajā nodarbību  dienā (15.09.) jaunieši tikās Paintball laukumā, kur talsenieki sacentās pret liepājniekiem. Protams, uzvarēja draudzība. Pēc sportiskajām aktivitātēm jaunieši pievērsās ideju ģenerēšanai komandās, vienojoties par vislabāko un visinovatīvāko ideju.

Uzņēmējdarbības skolas otrajā dienā (16.09.) skolēni un skolotāji Liepājā tikās ar TVģ absolventi Madaru Rodziku, kas skolas laikā guvusi pieredzi Skolēnu mācību uzņēmumā, un šobrīd ir labs piemērs vēlmei darboties reālā, īpaši gardā biznesā – kafejnīcā „Darbnīca”. Jaunieši piedalījās radošā nodarbībā par komandu veidošanu, ko vadīja Jolanta Brilte. Jaunieši, gaidot žūriju, vēl nedaudz piestrādāja pie ideju prezentācijām. Uzņēmējdarbības skolas otrā mācību gada atklāšanas runu teica BA Turība rektors Aldis Baumanis. Tad 1. rindā vietas ieņēma žūrija, un vērtēšana varēja sākties. Galvenās balvas no BA Turība saņēma divas komandas, kuru idejas tika uzskatītas ne tikai par interesantām, bet kaut tūliņ arī realizējamām. Emīls un Mārtiņš, trīs meiteņu atbalstīti un iedvesmoti, vadīja komandu, kas pavisam drīz Talsos atvērs sajūtu un noskaņu restorānu „Kambari”. Reinis, Artūrs, Toms un Sonora no Ventspils 4. vidusskolas, izveidojot SMU „Velenergo”, plāno ražot velosipēdus, kas ražos zaļo enerģiju. Liepājas teātrī Dž. Dž. Džilindžera režijā iestudētais mūzikls „Pūt vējiņi” visiem bija pozitīvu emociju bagāts, fantastisks divu dienu darbošanās noslēgums. Paldies sakām Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas direktorei Intai Korņējevai, ekonomikas skolotājai un 10.b klases audzinātājai Jutai Birzniecei par ieguldījumu pasākuma organizēšanā un sirsnīgo uzņemšanu.

Paldies skolotājai Ievai Sebrei par uzņēmību, iedrošinot jauniešus radīt biznesa idejas, kā arī paldies Ievai un Singuram Zariņiem.

Uzņēmējdarbības skolas nodarbība Liepājā

uzņēmējdarbības skola