Talsu Valsts ģimnāzijas sportisti skolēnu olimpiādi turpina perfekti! 05.10.2016 21:34

Mūsējie grupas spēles un pirmo izslēgšanas kārtu aizvadīja pārliecinoši, uzvarot visās spēlēs. Pusfināla cīņa ar Talsu 2. vidusskolu bija sīvāka un visu izšķīra pēcspēles sitienu sērija. Tajā, pateicoties Riharda Gedrovica veiksmīgajam raidījumam un Riharda Brizgas atvairītajiem sitieniem, uzvaru svinēja ģimnāzisti.

Finālā pret Mērsraga vidusskolu mūsu skolēni vairāk kontrolēja bumbu un pelnīti pēc skaistas Mārča Roberta Krūmiņa piespēles vārtus guva Andrejs Šķerbergs. Spēles galotnē ar vārtu pārliktņa palīdzību izdevās nosargāt minimālo pārsvaru, līdz ar to šajā turnīrā tika izcīnīta 1.vieta un iespēja piedalīties Kurzemes novada sacensībās, kuras notiks pavasarī!

Paldies visiem komandas dalībniekiem: Rihardam Gedrovicam, Rihardam Brizgam, Mārcim Robertam Krūmiņam, Ričardam Ķīlim, Andrejam Šķerbergam, Matīsam Tabūnam, Valteram Romaško, Artūram Ošiņam, Ulvim Krišmanim!

Sporta skolotājs Singurs Zariņš

sacensības