Skatuves runas konkursa fināls 12.05.2016 21:19

Pēc 5 gadu pārtraukuma atkal notika valsts skolu audzēkņu skatuves runas konkursa fināls. Kopā no visiem reģioniem piedalījās 398 dalībnieki un uz finālu tika izvirzīti 82, tostarp arī Kristaps Smilgainis no 12.a klases. Ja pēc reģionu konkursā iegūtajiem punktiem Kristaps vidusskolas klašu grupā ierindojās 11. - 12. vietā, tad finālā tika izdarīts lielisks kvalitatīvais lēciens - Kristaps ieguva 2. vietu valstī. Pēc konkursa žūrijas locekle, Latvijas Kultūras akadēmijas asociētā profesore un ilggadēja skatuves runas un aktiermeistarības pasniedzēja Aina Matīsa lūdza pateikt Kristapam, ka viņš tiek gaidīts iestājeksāmenos aktieru fakultātē. Apsveicam Kristapu un skolotāju Vairu Kamaru!

Ģimenes dienas koncertā ģimnāzijā sevi klātesošos priecēja teātra studija ar 3 precību joku pasakām "Tāds ar tādu saderēja". Tos, kam nebija iespēja tās noskatīties, informējam, ka šāda iespēja vēl būs muzeju naktī, 21.maijā plkst. 22.15 Talsu novada muzejā. Gaidīsim!

konkurss