Šīs nedēļas uzmanības centrā - parlamenta prezidenta vēlēšanas! 17.09.2016 11:56

Jaunais mācību gads jau ieskrējies, bet skolēnu parlaments sarosījies arī sava darba sākšanai, tāpēc jau šonedēļ 22.septembrī klases stundas laikā 9.-12. klašu skolēni tiekas skolas zālē, lai savu balsi atdotu par kādu no trim daiļaviņām!

Par ko balsot???

Varbūt izlemt Tev palīdzēs mazs ieskats meiteņu CV!

Vārds, uzvārds- Agate Alsberga.

Klase - 12.b.

Skolas, kurās esmu mācījies -Talsu sākumskola.

TVģ mācos jau 8 gadus.

Svarīgākās lietas pasaulē -ģimene, draugi, veselība.

Hobiji-dejas, plānot nedēļas nogales piedzīvojumus.

Mīļākais ēdiens -sušī.

Labākā vieta, kur paēst - gulta.

Mīļākais gadalaiks - vasara.

Foršākā dziesma -Tu mana Āfrika.

5 lietas, kuras ņemšu līdzi uz neapdzīvotu salu -telti, nazi, bumbu, ūdeni, draudzeni.

Mani iedvesmojoša atziņa  - “Divas lietas ir bezgalīgas,visums un cilvēka muļķīgums.Un es neesmu pārliecināts par visumu.”

Manis vadītajam skolēnu parlamentam būtu jābūt draudzīgam, radošam un čaklam. Tā, lai ikviens nevarētu sagaidīt trešdienas garo starpbrīdi nevis tāpēc, lai piepildītu tukšos vēderus, bet gan tāpēc, lai satiktu parlamenta draugus un kaltu plānus tuvākajiem pasākumiem. Parlamentam pavisam noteikti būtu jābūt organizētam ar iedalītiem amatiem. Mana vīzija turpmāk ir rīkot pārdomātus un kvalitatīvus jau ierastos un pavisam jaunus pasākumus, sadraudzēties ar citu skolu parlamentiem, daloties ar jaunām idejām un labi pavadot  laiku. TVģ ir vislabākie parlamentārieši!

Vārds, uzvārds - Rūta Amstere

Klase – 11.a

Skolas, kurās esmu mācījies – Talsu 2. vidusskola.

TVģ mācos jau 2. gadu.

Svarīgākās lietas –sapratne, uzticība un humors

Hobiji – Esmu izmēģinājusi visu. Paliku pie bumbas, dziesmas un skatuves.

Mīļākais ēdiens – visādi jūras mošķi (garneles, omāri, kalmāri, mīdijas u.c.)

Labākā vieta, kur paēst – pie manas omes Rīgas ielā.

Mīļākais gadalaiks – Protams, vasara.

Foršākā dziesma –Dons „Medus pods”.

5 lietas, kuras ņemšu līdzi uz neapdzīvotu salu – grāmatu, bumbu, fotoaparātu, ģitāru un kādu mīļu bildīti :)

Mani iedvesmojoša atziņa- „Viens tu vari tikt uz priekšu ātrāk, bet kopā- tālāk”

Manā skatījumā parlamentam jādarbojas kā vienam veselumam, kā komandai, kurā visi ir draugi un katrs var iesaistīties ar simtprocentīgu atdevi. Tā kā skolēnu parlaments aptver radošus un aktīvus jauniešus, problēmām nevajadzētu rasties, ir tikai jāliek galvas kopā, lai ar prieku un degsmi uzlabotu mūsu pašu skolas dzīvi. Manuprāt, pats vērtīgākais ir guvums, ko, kopā strādājot, varam iegūt cits no cita – ne tikai pozitīvas emocijas, bet arī praktiskas iemaņas.

Vārds, uzvārds – Elizabete Dzene

Klase – 11.b

Skolas, kurās esmu mācījies – Vandzenes vidusskola, Valdemārpils vidusskola, Talsu Valsts ģimnāzija

TVģ mācos jau 2. gadu

Svarīgākās lietas pasaulē – ģimene un tās veselība.

Hobiji – gulēšana ir mans vislielākais hobijs, tad nāk laba paēšana, pārējais nav tik svarīgi, bet patīk arī paspēlēt badmintonu un pafotogrāfēt.

Mīļākais ēdiens – rīsi ar vistas fileju, jo tas vienkārši labi iet kopā , kā arī labi garšo.

Labākā vieta, kur paēst – noteikti, ka pie omes, jo tur ēdiens būs vienmēr un ļoti garšīgs, nezinu vai kaut kas ar to vispār spēj sacensties.

Mīļākais gadalaiks –  rudens, jo tad ir mana dzimšanas diena.

Foršākā dziesma  –  visas dziesmas kurām ir labs ritms un var kustēties līdz.

5 lietas, kuras ņemšu līdzi uz neapdzīvotu salu  - sērkociņi, virvi un ūdeni.  Ar to sākumam pietiks, kas notiks tālāk, to laiks rādīs.

Mani iedvesmojoša atziņa  -  Vai nu es atradīšu ceļu, vai izveidošu to. – Philip Sidney

Parlamenta nākotnes vīzija man ir diezgan pozitīva ar diezgan lielām cerībām uz vairāk pasākumiem ar atsaucīgiem apmeklētājiem.

Pievienotie faili

skolas parlaments