„Savējie”muzeju naktī 19.05.2015 09:29

Muzeja nakts pasākums šogad atspoguļoja 1927. gada jūnija notikumus Talsu apriņķī, kad Talsus  otrajā dziesmu dienā apmeklēja toreizējais Izglītības ministrs Jānis Rainis. Viena no epizodēm tālo gadu notikumos, bija Raiņa  dzejas deklamēšana augstajam viesim.

Muzeja speciālistse Gita Japiņa uzaicināja  kluba jauniešus, kopā ar citu skolu jauniešiem  atdzīvināt Muzeja nakts pasākumu ar Raiņa un Aspazijas dzejas lasījumiem. Raiņa un Aspazijas lomā iejutās Kr. Valdemāra Talsu teātra aktieri.

Dzejas lasījumos  piedalījās Madara Dārzniece, Laura Reine, Emīls Brigmanis, Krišjānis Suntažs, Anna Braunfelde, Anna Reneslāce. Līdzi juta skolotāja Līksma Sokolova. Paldies par iespēju Talsu novada muzejam un par atbalstu mūsu ģimenēm .

Savējie