Pateicība no Rīgas Stradiņa universitātes 08.11.2016 12:27

Talsu Valsts ģimnāzija saņēmusi pateicību no Rīgas Stradiņa universitātes rektora Jāņa Gardovska par izcili sagatavotiem, zinošiem, mērķtiecīgiem jaunajiem Rīgas Stradiņa universitātes studentiem. Rektors pasakās TVģ pedagogiem par kvalitatīvas vispārējās izglītības nodrošināšanu un sekmīgu absolventu sagatavošanu studijām.

2016./2017. mācību gadā Rīgas Stradiņa universitātē studē septiņi Talsu Valsts ģimnāzijas absolventi (Ance Kirilova studiju programmā "Multimediju komunikācija", Dana Gulbe studiju programmā "Uzturs", Anete Alkšbirze studiju programmā "Tiesību zinātne", Jānis Mierkalns studiju programmā "Tiesību zinātne", Lelde Mateviča studiju programmā "Veselības sporta speciālists", Simona Egels-Ēķe studiju programmā "Zobu higēnists" un Krista Andersone studiju programmā "Žurnālistika").

Rīgas Stradiņa universitāte ir ieinteresēta sadarbībā ar skolu pedagogiem, lai kopīgiem spēkiem vairotu jaunās paaudzes zināšanas un mērķtiecību. RSU aicina izmantot piedāvātās izglītības un pētniecības atbalsta iespējas skolēniem un pedagogiem (skatīt - ej.uz/iepazīsti-rsu).

pateicība