Parlamentārieši - ūdenslīdēji 09.04.2014 11:28

Šajā pasākumā piedalījās dažādas komandas no dažādām Latvijas pilsētām. Katra komanda iekārtoja savu laukumu, kurā sagaidīja ceļojošos viesus. No katras komandas 5 cilvēki devās apkārt pa komandu veidotajiem kontrolpunktiem un pildīja komandu uzdevumus. Mūsu kontrolpunktā čakli strādāja Anete,Katrīna un Dana, liekot komandam zīmēt ūdenslīdējus ar aizsietām acīm. Kāpēc ūdenslīdējus? Jo šī gada tēma bija profesijas, mūsu profesija bija ūdenslīdējs un  sauklis "Aizturi elpu un peldēt sāc, ūdenslīdēju bariņā nāc" izskanēja pa visu zāli.

Pēc komandu kontrolpunktu pildīšanu, sadalījāmies jauktajās komandās ar citu organizāciju dalībniekiem. Tad, staigājot ar jauno komandu, pildījām organizācijas "Tas Es" interesantos uzdevumus, tādā veidā saliedējoties. Iepazīšanās ar jauniem cilvēkiem ir viens no lielākajiem šī pasākuma plusiem.

Pēc šīs pasākuma daļas bija iespēja skatīties vokālā konkursa "Nots" finālu, kurā piedalījās arī mūsu skolas skolniece Anna Terēze Lase. Pēc "Nots" Mika Dukura koncerts un Dj Toms Grēviņš.

Manuprāt, šis bija ļoti interesants pasākums, kurā ir vērts piedalīties katru gadu. Atraktīvi, interesanti un radoši! :)

Elīza Jaunzeme

parlaments