Pareizas skriešanas skola ģimnāzijā 22.04.2016 21:24

Aicinām ģimnāzijas komandu - Lattelecom Rīga 2016 maratona dalībniekus - 27. aprīlī (trešdien) plkst. 15:00  piedalīties skriešanas trenera Arņa Ozoliņa vadītajā skriešanas skolas nodarbībā.

Treneris Arnis Ozoliņš ir viens no Nike Run Club skriešanas treneriem. Viņa vadītā nodarbība ģimnāzijā sāksies ar teorētisko daļu, kas notiks 214. kab. (seminārklasē), bet pēc nodarbības būs apmēram stundu garš skriešanas treniņš. Uz nodarbību aicinām ierasties sporta tērpā. Gaidām visus, kas pieteikukieš dalībai maratonā, kā arī interesentus!

Atgādinām ka koptreniņi maratona dalīniekiem notiek pirmdienās un trešdienās plkst. 16:00 sporta skolotāju Andra Šņoriņa un Singura Zariņa vadībā. Tikšanās - ģimnāzijas sporta laukumā.

sports, maratons