Novada atklātā olimpiāde florbolā 15.03.2016 13:12

Vidusskolu grupā mūsu komanda uzvarēja Mērsraga un Rojas komandas un fināla cienīgā spēlē, pamatlaikam beidzoties neizšķirti, pēcspēles soda metienos piekāpāmies Talsu 2.vidusskolas komandai, līdz ar to mums 2.vieta. Komandā spēlēja Ginters Āboliņš 10.b, Rūdis Laizāns10.b, Toms Blumbahs 10.b, Emīls Sauka 10.b, Artūrs Silgals 10.b, Martins Ziemelis 10.a, Daniels Mūrnieks 10.a, Daniles Leitis 11.b, Miks Oskerko 11.c, Rūdis Šnēbergs 11.a.

8.-9. klašu komanda uzvarēja Pastendes, Laucienes, Mērsraga, Kolkas komandas, bet pusfinālā nācās atzīt spēcīgās Valdemārpils komandas pārākumu un cīņā par trešo vietu nedaudz spēles sākumā nenovērtējot Rojas komandas meistarību nonācām iedzinējos, skanot spēles beigu signālam rezultāts 2-3 Rojas komandas labā, līdz ar to jāsamierinās ar 4. vietu. Komandā spēlēja Viesturs Rubenis 9.a, Dinass Talents 9.a, Rolands Pūliņš 9.a, Kristaps Alsbergs 9.a, Kristers Dulverks 9.b, Ansis Grīnbergs 8.b.

Apsveicam sportistus un viņu skolotājus!

sports