"Nesper valodai ar kāju!" 2015 14.04.2015 20:03

Olimpiādi jau vairāk kā 10 gadus organizē ģimnāzijas latviešu valodas skolotāji ar dalībskolu pedagogu atbalstu. Šī olimpiāde ir iespēja 7. klašu skolēniem labāk sagatavoties olimpiādei 8. klasē, kuru piedāvā jau Valsts izglītības satura centrs.

Olimpiādes darbu pildīja 27 Talsu, Rojas, Dundagas novada skolu skolēni. Labākos rezultātus olimpiādē ieguva:
1. vietu - Dāvids Krists Balodis (Talsu pamatskola), Dāvida skolotāja Aiva Mierkalne;
2. vietu - Asnate Alma Feldmane (Talsu Kristīgā vidusskola), Asnates skolotāja Aija Valgelina;
3. vietu - Nikola Kalniņa (Talsu 2. vidusskola), Nikolas skolotāja Zane Bodniece;
4. vietu - Filips Ēcis (Talsu Kristīgā vidusskola), Filipa skolotāja Aija Valgelina;
5. vietu - Nikola Lote Cepleviča (Rojas vidusskola), Nikolas skolotāja Velta Mitenberga.

Olimpiādē veiksmīgi piedalījās arī ģimnāzijas 7. klases skolnieces Elīza Grence un Katrīna Segliņa, skolotāja Ilona Heniņa.

Apsveicam olimpiādes dalībniekus un uzvarētājus!

Pēc olimpiādes skolēni tikās ģimnāzijas zālē, lai jauktās komandās izpildītu uzdevumus, kas saistīti ar komunikāciju un valodas lietojumu, kā arī izspēlētu spēles. Šoreiz uzdevumus sagatavoja un konkursu "Nesper valodai ar kāju" vadīja 12. klases jaunietes.

Jau vairākus gadus varam teikt lielu paldies olimpiādes atbalstītājam - izdevniecībai "Zvaigzne ABC". Izdevniecība dāvina pirmo vietu ieguvējiem aktuālas daiļliteratūras grāmatas. Paldies Zvaigznei ABC!

konkurss, olimpiādes