Mūsu šī gada absolventi 12.09.2014 08:56

No 9. klases beidzējiem 39 (67 %, iepriekšējā m.g. 44 %) turpina mācības Talsu Valsts ģimnāzijā: 5 skolēni izvēlējās vispārizglītojošo programmu, 19 skolēni komercvirziena programmu, bet 15 matemātikas un dabaszinību programmu. Savukārt18 (31 %; iepriekšējā m.g. 56 %) absolventi turpina izglītību citās izglītības iestādēs: 6 - citās Latvijas Valsts ģimnāzijās vai vidusskolās (piem., Rīgas 3. Valsts ģimnāzijā, Ventspils mūzikas vidusskolā, Rīgas Doma kora skolā, Rīgas 49. Vidusskolā u.c.), 12 – tehnikumos, koledžās, profesionālajās vidusskolās (piem., Ventspils tehnikumā, Rīgas uzņēmējdarbības koledžā, Rīgas celtniecības koledžā u.c.)

No 38 divpadsmito kl. absolventiem 37 (98 %) turpina tālākizglītību:

• 19 (51 %; iepriekšējā gadā 67%) par mācībām nemaksā (budžets),
  • 32 (87 %; iepriekšējā gadā 78 %) mācās augstskolās un universitātēs,
  • 5 absolventi - koledžās,
  • 1 strādā.

12. klases absolventu lielākoties izvēlās lielās Latvijas augstskolas: 8 studē Latvijas Universitātē (līderis arī iepriekšējos gados), 6 Latvijas Lauksaimniecības universitātē, 6 Ventspils augstskolā, 4 Rīgas Tehniskajā universitātē, 3 Rīgas Stradiņa universitātē u.c.

Priecājamies arī par 2 absolventiem, kuri studē Eiropas augstskolās: Holandē Eindhovenas Tehniskajā universitātē inženierzinātnes un Somijā Larkkulla Folk Academy.

Vēlam veiksmi saviem absolventiem turpmākajās mācībās un studijās!

absolventi