"Mēs mīlam florbolu!" rezultāti 13.03.2015 12:16

Lielākā daļa spēļu beidzās ar viena punkta pārsvaru. Cīņā par pirmo vietu Talsu 2.vidusskola pēcspēles metienos ar 3:2 pārspēja Valmieras Valsts ģimnāziju, un cīņā par trešo vietu Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums pārspēja Cēsu Valsts ģimnāziju ar rezultātu 3:2. Mūsu komandai - Talsu Valsts ģimnāzijai bija šoreiz jāsamierinās ar piekto vietu, jo ceturtdaļfinālā, spraigā un ļoti līdzīgā cīņā ar 1:2, nācās piekāpties Cēsu Valsts ģimnāzijai, sesto vietu izcīnīja Jēkabpils Valsts ģimnāzija, septītajā vietā Valdemārpils vidusskola un 8.vietā Mērsraga vidusskola.Turnīrā tika noteikts rezultatīvākais spēlētājs - Krišs Treimanis no Talsu 2. vidusskolas. Labākais vārtsargs Agris Rogainis no Valmieras Valsts ģimnāzijas. Konkursā par ātrāko metienu uzvarēja Haralds Vanags no Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma. Konkursā precīzākais metiens uzvarēja Matīss Švedenbergs no Talsu 2.vidusskolas.

Andris Šņoriņš, sporta skolotājs

valsts ģimnāzijas, florbols