Mācību priekšmetu olimpiādes turpinās 13.02.2015 15:38

Talsu, Dundagas, Rojas novadu latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9. klasēm 26. janvārī piedalījās Lelde Andersone (8.a), Alise Ķierpe (8.b), Artūrs Ozols (9.b), Ansis Spruģevics (9.a). Olimpiādei skolēnus gatavoja skolotājas Aija Balode, Ilona Heniņa un Māra Spicberga. Godalgotu vietu latviešu valodas un literatūras olimpiādē ieguva Artūrs Ozols – 1. vieta 9. klašu grupā (skolotāja Ilona Heniņa). Apsveicam!

Talsu novada filozofijas olimpiādē 11. klasēm 28. janvārī piedalījās 15 11. b klases skolēni, kas savā izvēlētajā izglītības programmā apgūst mācību priekšmetu "Filozofija". Olimpiādei skolēnus gatavoja skolotāja Antra Grūbe. Godalgotās vietas filozofijas olimpiādē ieguva Undīne Paipala, Uģis Grīnbergs, Žaklīna Freipiča. Apsveicam!

Talsu, Dundagas, Rojas novadu fizikas olimpiādē 10 - 12. klasēm 29. janvārī piedalījās Daniels Pelīte (9.b), Laima Bērziņa (9.b), Jānis Roberts Gaigals (9.a), Ansis Spruģevics (9.a), Ralfs Spirga (10.a), Emīls Brigmanis (10.a), Mārtiņš Jansons (11.a), Dāvis Ūdris (11.a), Roberts Ķēniņš (12.). Olimpiādei skolēnus gatavoja skolotājs Imants Fokerots. Godalgotās vietas fizikas olimpiādē ieguva: Mārtiņš Jansons - 1. vieta un Dāvis Ūdris - 3. vieta 11. klašu grupā, Roberts Ķēniņš - 2. vieta 12. klašu grupā, Ralfs Spirga – 3. vieta 10. klašu grupā, Daniels Pelīte - 4. vietu (atzinība). Apsveicam!

Talsu, Dundagas, Rojas novadu ekonomikas olimpiādē 10.-12. klasēm 3. februārī piedalījās Žaklīna Freipiča (11.b), Reinis Buneris (11.b), Sindija Kalniņa (12.), Ulanta Ābola (12.). Olimpiādei skolēnus gatavoja skolotāja Ieva Sebre. Godalgotu vietu ekonomikas olimpiādē ieguva Reinis Buneris – 2. vieta. Apsveicam!

Talsu, Dundagas, Rojas novadu matemātikas olimpiādē 9.-12. klasēm 6. februārī piedalījās Reinis Kālbergs (9.b), Roberts Jānis Gaigals (9.a), Anis Spruģevics (9.a), Ralfs Spirga (10.a), Matīss Artis Putniņš (10.a), Emīls Brigmanis (10.a), Kristaps Smilgainis (11.a), Samanta Mertena (11.a), Roberts Ķēniņš (12.). Olimpiādei skolēnus gatavoja skolotājas Mērija Bašta, Ligija Bieriņa, Ilze Biedriņa, Inguna Paleja. Godalgotas vietas matemātikas olimpiādē ieguva Reinis Kālbergs - 2. vieta 9. klašu grupā (skolotāja Mērija Bašta), Ralfs Spirga - 2. vieta 10. klašu grupā (skolotāja Ilze Biedriņa). Apsveicam!

Vēlam veiksmi arī jauniešiem, kuri uzaicināti piedalīties valsts olimpiādēs!
Filozofijas valsts olimpiādē piedalīsies Uģis Grīnbergs (11.b) un Undīne Paipala (11.b) (skolotāja A.Grūbe).
Ekonomikas valsts olimpiādē piedalīsies Reinis Buneris (11.b), (skolotāja I.Sebre).
Vēstures valsts olimpiādē piedalīsies Arta Kristašteina (9.b), Artūrs Ozols (9.b), Marta Beate Botere (12.) (skolotāja A.Grūbe).
Latviešu valodas un literatūras valsts olimpiādē piedalīsies Anna Vilka (12.) (I.Kļaviņa).

olimpiādes