Lielie-mazajiem 2018 16.05.2018 16:02

Jau trešo gadu pēc kārtas par tradīciju kļuvis skolotāja Jāņa Bērziņa organizētais pasākums "Lielie-mazajiem", kad devīto klašu audzēkņi mājturības un tehnoloģiju stundās izgatavo ekoloģiskas koka rotaļlietas un spēles, kuras tiek dāvinātas kādai pirmsskolas izglītības iestādei. Šogad izgatavotās rotaļlietas tika dāvinātas Pastendes pirmsskolas izglītības iestādes "Ķipars" audzēkņiem.

Šodien,16. maijā, Pastendes PII “Ķipars” notika noslēguma pasākums, kurā lielie puiši prezentēja pašu izgatavotās rotaļlietas un dāvināja tās mazajiem bērnudārza audzēkņiem. Visas izgatavotās lietas ir ne tikai bērnu attīstību veicinošas, bet arī ekoloģiskas, jo izgatavotas no Latvijā augušiem kokiem un apstrādātas ar bērniem draudzīgām lineļļām. Kokmateriālus projektam dāvināja uzņēmums SIA “Ingrid D”

Lielie-Mazajiem 2018