Krosa sacensību rezultāti 28.09.2017 21:32

27. septembrī Sabilē notika rudens krosa sacensības skolēniem. Mūsu vidusskolas komanda pārliecinoši uzvarēja komandu vērtējumā. Individuāli labākie sasniegumi Artūram Silgalam - 1.vieta, Laurai Brālei - 1.vieta, Ketlinai Kālbergai - 2.vieta, komandai ar savu devumu palīdzēja arī Sandis Braunfelds, Kristaps Kristians Ozoliņš un Laima Bērziņa.

8.-9.klašu grupā mūsu komanda, kas startēja nepilnā sastāvā, izcīnīja 9. vietu. Komandu pārstāvēja Patrīcija Lasmane, Jānis Ieviņš, Mārcis Roberts Krūmiņš, Rihards Gedrovics.

6.-7.klašu grupā Talsu Valsts ģimnāzijas komanda izcīnīja 10.vietu. Komandu pārstāvēja Roberts Arājs, Sandijs Gabriels Siliņš, Ralfs Jānis Šīrmans, Megija Strazdiņa, Elza Ieviņa, Daniela Ilona Krūmiņa.

Sporta skolotājs Andris Šņoriņš

sacensības