Konkurss "Palīdzēsim kokiem" 29.05.2016 21:11

Jau piekto gaduSIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrības “Piejūra”” pavasarī organizē makulatūras vākšanas sacensības skolēniem un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem. Šogad konkursā “Palīdzēsim kokiem” piedalījās bērni un jaunieši no kopumā 49 izglītības iestādēm, savācot 168 640 kg, kas ir par 46 tonnām vairāk nekā pagājušajā gadā. Tādējādi no nociršanas tika pasargāti ap 2360 koku.

Arī Talsu Valsts ģimnāzijas Eko darba entuziasti aicināja mūsu skolas skolēnus un darbiniekus piedalīties šajā akcijā. Šajā gadā, nododot 1840 kg makulatūras, mums ir izdevies no nociršanas paglābt 26 kokus.

Konkursa noslēguma pasākums norisinājās piektdien, 20. maijā, “Laumu dabas parkā”. Pirmo trīs godalgoto vietu ieguvēji balvā saņēma apmaksātu transporta pakalpojumu ekskursijai pa Latviju. Visi dalībnieki saņēma biroja papīru no SIA “AAS “Piejūra”” un piemiņas veltes no pašvaldību pārstāvjiem. Pasākuma noslēgumā visi tika cienāti ar ugunskurā vārītu zup, varēja baudīt aktivitātes un pastaigu pa Bišu, kā arī citām dabas izzinošām takām.

Sirsnīgs paldies visiem, kuri rosināja dalību šajā akcijā un bija aktīvi. Aicinām turpināt vākt makulatūru, lai nākamajā gadā varētu pasargāt vēl vairāk koku, saudzējot mūsu Zemes zaļo rotu. Mēs noteikti varam vairāk!

/Skolotāja Baiba Burkhardte/

konkurss