Ķīmijas un krievu valodas olimpiādes rezultāti 24.02.2015 14:55

Ķīmijas olimpiādē piedalījās.
9. klašu grupā Artūrs Ozols (9.b), iegūstot 1. vietu, Laima Bērziņa (9.b), iegūstot 2. vietu, un Roberts Gaigals (9.a).
10. klašu grupā Undīne skujiņa (10.a), iegūstot 1. vietu, un Ralfs Spirga (10.a), iegūstot 3. vietu.
11. klašu grupā Samanta Mertena (11.a), iegūstot atzinību, un Dāvis Ūdris (11.a).
12. klašu grupā Roberts Brālis. Skolēnus olimpiādei gatavoja skolotāja Ilze Ventiņa. Apsveicam!

Krievu valodas olimpiādē piedalījās:
10. klašu grupā Ināra Ņestrova (10.a) un ieguva 2. vietu (skolotāja Ā. Rinholde), Marta Svinstere (10.c) un ieguva 3. vietu (K.Leimane);
Samira Pavlova (12.) un ieguva 2. vietu B grupā (Ā.Reinholde), Elīna Kārkle un ieguva 2. vietu (Ā.Reinholde). Skolēnus olimpiādei gatavoja skolotājas Kornēlija Leimane un Ārija Reinholde. Apsveicam!

olimpiādes