Karjeras nedēļa Talsu Valsts ģimnāzijā 19.10.2016 20:08

10. oktobrī Talsu Valsts ģimnāzijā viesojās pasniedzēji un studenti no Ventspils Augstskolas, kuri 10.–12. klašu skolēniem prezentēja Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultātes, Tulkošanas studiju fakultātes un Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studiju programmas, kā arī iepazīstināja ar studentu dzīvi, ikdienu, sportu, Studentu padomi, un citiem topošajiem studentiem aktuāliem jautājumiem. Pēc prezentācijām skolēniem bija iespēja piedalīties darbnīcās, kuras vadīja Ventspils Augstskolas pasniedzēji un studenti.

10. oktobra pēcpusdienā Talsu novada Bērnu un jauniešu centrā tika organizēta diskusija par „Jauniešu nodarbinātību Talsu novadā”, kurā piedalījās arī Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši kopā ar citiem Talsu novada jauniešiem, pašvaldību vadītājiem, nodaļu vadītājiem, uzņēmējiem, Nodarbinātības valsts aģentūras speciālistiem, nevalstisko organizāciju pārstāvjiem un izglītības iestāžu vadītājiem.

11. oktobrī Talsu Valsts ģimnāzijā ieradās augstskolu pārstāvji no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Biznesa augstskolas „Turība”, Banku augstskolas, Liepājas Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Medicīnas koledžas un Aizsardzības akadēmijas. Talsu Valsts ģimnāzijas vidusskolēni tika iepazīstināti ar atšķirīgajām studiju programmām un studiju iespējām Latvijas augstskolās.

13. oktobrī Talsu Valsts ģimnāzijas 9.a un 9.b klases skolēni ar klases audzinātājām Kornēliju Leimani un Mēriju Baštu piedalījās Tehniskās jaunrades dienā Talsu 2. vidusskolā. Jauniešiem bija iespēja darboties piecās darbnīcās - „Mana LED laterna”, „Domino efekts”, „Būvējam auto”, „Kā siltums nonāk līdz manām mājām”, „Burbuļbumba”.

14. oktobrī Karjeras nedēļas noslēguma pasākumā diplomus par teicamu sniegumu Talsu novada skolēnu literārās jaunrades konkursā saņēma Talsu Valsts ģimnāzijas 8.a klases skolniece Elza Stīpniece (skolotāja Madlēna Klabe) un 12.b klases skolniece Danute Grīnfelde (skolotāja Aija Balode).

Ar Danutes Grīnfeldes radošo darbu iespējams iepazīties raksta pielikumā.

Paldies visiem, kuri piedalījās Karjeras nedēļa, kā arī lietderīgi izmantoja iespēju savlaicīgai nākotnes plānu kalšanai.

Pievienotie faili

Pievienotās galerijas