Karjeras diena 29.09.2017 19:52

29. septembrī Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās Karjeras diena, kurā piedalījās dažādu jomu profesionāļi un studenti, kuri 10.-12. klašu skolēnus iepazīstināja ar karjeras iespējām, studiju procesu un deva padomus veiksmīgas karjeras veidošanā. Skolēni tikās ar šādiem lektoriem: video operatoru Kasparu Zvirgzdiņu, fitnesa treneri un menedžeri Gundegu Lūsi, Nodarbinātības Valsts aģentūras Talsu filiāles karjeras konsultanti Ritu Grenci, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa kārtības policijas nodaļas inspektoru Rihardu Gerhardu un Valsts policijas koledžas absolventi Danu Smilgaini, kosmetoloģi un uzņēmēju Daci Raudziņu, florbolistu Arti Raitumu, LU Ekonomikas fakultātes studentēm Madaru Jēgeri un Kitiju Salenieci, fizioterapeiti Silvu Vilkasti, IT speciālistu un programmētāju Edgaru Strodu, LLU Meža fakultātes studentu Edgaru Kviatkovski. Gan lektori, gan skolēni izteica atziņu, ka šādām izglītojošām dienām jābūt biežāk, tas ievērojami paplašina skolēnu redzesloku un palīdz izdarīt pareizo izvēli.

Skolēni klausījās  viesu, no kuriem daudzi bija Talsu Valsts ģimnāzijas absolventi, stāstus par savu karjeras ceļu un studiju procesu, kā arī pildīja karjeras testus. Iegūtā informācija skolēniem ļaus pašiem savu karjeras ceļu veidot pēc iespējas veiksmīgāku.

Paldies lektoriem par dalību Karjeras dienā! Paldies organizatorēm - Ievai Smildzējai un Andai Lācei!

karjera, karjeras izglītība