Jaunieši aicināti iepazīties ar vidusskolēnu pieredzi mācību apmaiņas programmās 21.11.2016 21:28

Apmaiņas programma ārvalstīs - pieredze, kas interesē, nedaudz arī biedē teju ikvienu jaunieti, kurš kādreiz domājis par mācībām citā valstī. Lai veidotu skaidrāku priekšstatu par mācību apmaiņas programmām, ikviens interesents ir aicināts uz ""AFS Latvija" Starpkultūru programmas" atvērto durvju dienu, kas notiks 24.novembrī plkst. 17.00 AFS birojā Rīgā, Blaumaņa ielā 38/40, 4.stāvā.

Atvērto durvju dienā ikvienam būs iespēja uzzināt visu nepieciešamo par došanos vidusskolas apmaiņas programmā ārvalstīs, noklausīties apmaiņā bijušo skolēnu pieredzes stāstus un apsvērt iespēju pašam doties apmaiņas programmā. Organizācijas darbinieki un brīvprātīgie būs gatavi atbildēt uz visiem interesējošajiem jautājumiem.

"AFS Latvija" programmas koordinatore Inese Diebele uzsver, ka ikviens jaunietis, ierodoties uz atvērto durvju dienu, varēs iztaujāt savus vienaudžus, kuriem ir bijusi pieredze apmaiņas programmās citā valstī. "Kā mēs labi zinām, reālie vienaudžu pieredzes stāsti ir tie, kas iedrošina, motivē sasniegt augstākus mērķus un doties piedzīvojumos, tāpēc šajā dienā jaunieši varēs diskutēt savā starpā, izvērtējot iespējas, kādas viņiem tiek dotas," tā I.Diebele.

Atvērto durvju dienā būs iespēja uz vietas aizpildīt pieteikuma anketu par mācībām ārzemēs, iepriekš saņemot konsultāciju par to, kā tiek organizēts pieteikšanās process. Jau šobrīd ir iespēja pieteikties apmaiņas programmai, piemēram, uz Šveici, Portugāli, Itāliju, Taizemi, Argentīnu, Brazīliju, Beļģiju, Čīli, Ķīnu, Dāniju un citām pasaules valstīm.

apmaiņas programmas, seminārs