Iekāp ģimnāzista kurpēs! 03.04.2018 13:04

Veselu nedēļu no 9. līdz 13.aprīlim TVģ piedāvā vienreizēju iespēju – veselu dienu sekot kādam no superīgajiem ģimnāzistiem, izbaudot mūsu skolēnu ikdienas dzīvi! Vēlies piedalīties? Ja esi 8. vai 9.klases skolēns, līdz 6.aprīlim izvēlies ģimnāzistu, kuru ēnosi, un piesakies šeit - https://www.tvg.edu.lv/lv/aktualitates/pieteikties/iekap-gimnazista-kurpes/! Mēs ar Tevi sazināsimies pavisam drīz!

PAULA KĻAVIŅA

Par Paulu

*  Dalība erudīcijas spēlē "Gudrs, vēl gudrāks" 3 gadus pēc kārtas.

* 1. pakāpe Kurzemes reģiona 9. skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferences vēstures un kultūrvēsturiskā mantojuma sekcijā.

* Vairākas godalgas vizuālās mākaslas, latviešu valodas, matemātikas, informātikas, krievu valodas olimpiādēs.

* SMU "Bellezza Bellum" mārketinga, IT un pārdošanas speciāliste, dalība dažādās apmācībās saistībā ar medijiem.

* 8. Jauniešu Saeimas dalībniece, Jauno vēsturnieku skola LU VFF, Talsu Valsts ģimnāzijas jauktā kora prezidente.

* Fenomenāla atmiņa attiecībā uz nevajadzīgām lietām.

Klase: 11.a - matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programma.

Mīļākie mācību priekšmeti: latviešu valoda un vēsture, vizuālā māksla.

Hobiji: zīmēšana, tautisko deju dejošana, dziedāšana skolas korī, teātra, mākslas un dabas mīlēšana, dzejoļu rakstīšana, cilvēku vērošana, filozofēšana par visu pasauli, domām, piedalīšanās skolas pulciņā "Savējie", darbošanās skolas parlamentā.

Paulas ceļš līdz ģimnāzistam: Rojupes PII “Saulespuķe”, Rojupes sākumskola, Rojas vidusskola, Talsu Valsts ģimnāzija.

SAMANTA ZONIŅA

Par Samantu

• 2017./2018. gada TVģ skolēnu parlamenta viceprezidente,  jauniešu apvienības TAS.ES prezidente, pasākumu organizatore un vadītāja.
  • Starptautiskas  pieredzes apmaiņas programmu dalībniece, jauniešu iniciatīvu projektu vadītāja, jaunatnes lietu konsultatīvās padomes locekle.
  • 2018. gada Talsu novada domes priekšsēdētāja Edgara Zeldera un  2017. gada bijušā  Valsts prezidenta kancelejas vadītāja un 12. Saeimas deputāta, šī brīža Rīgas domes deputāta Mārtiņa Bondara ēna.

Klase: 11.b - vispārizglītojošā virziena programma ar padziļinājumu ekonomikā, komerczinībās.

Mīļākais mācību priekšmets: matemātika.

Hobiji: ēdiena gatavošana, pasākumu organizēšana, runāšana (daudz un dikti). Ir izmēģinājusi PILNĪGI visus Talsu pulciņus.

Samantas ceļš līdz ģimnāzistam: PII  “Zvaniņš”, Talsu sākumskola, Talsu Valsts ģimnāzija.

RŪTA AMSTERE

Par Rūtu

• 2016./2017. gada TVģ skolēnu parlamenta prezidente, 2018. izlaiduma gada skolas karaliene.
  • Ķīmijas olimpiādes dalībniece,  latviešu valodas valsts olimpiādes dalībniece.
  • Erasmus+ apmaiņas projekti Maķedonijā un Turcijā.
  • Dalība TAS.ES jauniešu organizācijā, pasākumu veidošana, vadīšana.
  • Izstrādāts ZPD  politoloģijā valsts līmenī.
  • Pārstāv skolu sporta sacensībās, piemēram,  “Lāses kauss”.

Klase: 12.a - matemātikas, dabaszinību un tehnikas virziena programma.

Mīļākais mācību priekšmets: matemātika (pateicoties skolotājai Ingunai Palejai).

Hobiji: sports, volejbols, ģitārspēle, dziedāšana.

Rūtas ceļš līdz ģimnāzistam: Talsu 2. vidusskola, Talsu Valsts ģimnāzija kā izaicinājums jaunai pieredzei.

ARTŪRS OZOLS

Par Artūru

•             2018. izlaiduma gada skolas karalis.

•             Vēstures, ķīmijas, latviešu valodas un krievu valodas valsts olimpiāžu dalībnieks.

•             Piedalījies Latvijas televīzijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks” 2014. gadā.

•             Aizstāvējis ZPD  “4G mobilais internets, tā attīstība un kvalitāte Rīgā un Talsu novadā”, dalība gan novada, gan reģiona, gan valsts konferencēs.

•             Dejojis Talsu novada BJC BDK “Graudiņi”, Talsu sākumskolas BDK “Sprīdīši”, šobrīd – Talsu tautas nama JDK “Delveri”.

•             Video montāžas guru, režisors, operators.

Klase: 12.b – vispārizglītojošā virziena programma ar padziļinājumu ekonomikā, komerczinībās.

Mīļākie mācību priekšmeti: angļu valoda, informātika.

Hobiji: tautas dejas, atlētiskā vingrošana, TV seriāli.

Artūra ceļš līdz ģimnāzistam: PII “Sprīdītis”, Talsu sākumskola, Talsu Valsts ģimnāzija.

ARTŪRS SILGALS

Par Artūru

• 2017./2018. gada TVģ skolēnu parlamenta prezidents.
  • Piedalījies valsts 9. atklātājā mājturības un tehnoloģiju olimpiādē “Gaiss”, bioloģijas 36. un 37. valsts olimpiādē.
  • 2018. gada Talsu novada domes priekšsēdētāja  Edgara Zeldera ēnotājs.
  • Talsu Novada sporta skolas absolvents.
  • Optimists, racionāls cilvēks , cilvēks ar lielu nopietnības sajūtu, sporta entuziasts.
  • Hobiji: sports, skriešana un futbols, pavadīt laiku ar draugiem brīvā dabā un ceļot.

Klase: 12.b – vispārizglīojošā virziena programma ar padziļinājumu ekonomikā, komerczinībās.

Mīļākie mācību priekšmeti: sports, ekonomika, komerczinības un psiholoģija.

Artūra ceļš līdz ģimnāzistam: Valdemārpils bērnudārzs “Saulstariņš”, Valdemārpils vidusskola.