Ģimnāzisti izglītības izstādē skola 2016 29.02.2016 11:20

26. februārī Talsu Valsts ģimnāzijas 11. un 12. klases skolēni brauca uz izglītības izstādi ‘’Skola 2016’’. Izstādē apmeklētāji iegūst informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību un e-studijām. Lielākajai daļai skolēnu patika šī izstāde, tomēr bija arī tādi, kuriem tā nešķita tik interesanta. Manuprāt, tā bija lieliska iespēja jauniešiem iepazīties ar augstskolām un izlemt, kurp doties pēc vidusskolas beigšanas. Studenti bija pretimnākoši, pastāstīja par savu skolu un atbildēja uz visiem uzdotajiem jautājumiem. Pateicoties izstādei, esmu izdomājusi, kur turpināšu studijas. Es ieteiktu uz šo izstādi aizbraukt visiem skolēniem, kuri domā par savu nākotni, jo tās apmeklējums noteikti palīdz sakārtot  domas.

Anete Balode, 11.b

karjeras izglītība, mācību brauciens