Ģimnāzisti atklātajā novada basketbola olimpiādē 27.11.2015 09:20

Apsveicam ģimnāzijas 10.- 12. klašu izlasi ar 1.vietu Talsu novada skolēnu sacensībās basketbolā jaunietēm. Ģimnāziju pārstāvēja Dana Gulbe (12.b), Undīne Paipala (12.b), Laima Cīrule (11.a), Rūta Meirupska (11.b), Rūta Amstere (10.a), Egija Grence (10.b), Elizabete Dzene (10.b).

Apsveicam arī Talsu Valsts ģimnāzijas 8.- 9. klašu izlasi ar 2.vietu Talsu novada skolēnu sacensībās basketbolā jaunietēm. Šajā klašu grupā ģimnāziju pārstāvēja Adelīna Liepiņa (9.b), Renāte Strazdiņa (9.a), Vanesa Aleksīna (8.b), Līga Brigmane (8.b),Gabriela Maķevica (8.b), Tīna Kaļinovska (8.a).

Veiksmīgi sacensībās startēja arī jaunieši. Apsveicam ģimnāzijas 8.-9.. klašu izlasi ar 1.vietu Talsu novada skolēnu sacensībās basketbolā jauniešiem. Komandā Rolands Pūliņš (9.a), Anrijs Ziediņš (9.a), Dinass Talents (0.a), Matīss Baumanis (9.b), Viesturs Rubenis (9.a), Kristaps Alsbergs (9.a), Regnārs Kits (9.a), Jānis Valters Vēveris (8.b).

Apsveicam arī ģimnāzijas 10.-12. klašu izlasi ar 3.vietu Talsu novada skolēnu sacensībās basketbolā jauniešiem. Komandā Aleksandrs Strikaitis (12.a), Dāvis Ūdris (12.a), Rūdis Šnēbergs (11.a), Kristaps Blumbergs (11.a), Edgars Irbiņš (11.a), Martins Ziemelis (10.a), Daniels Mūrnieks (10.a), Ginters Āboliņš (10.b).

Sporta skolotāji Andris Šņoriņš un Singurs Zariņš.

sports