Fizikas un matemātikas olimpiādes rezultāti 2016 10.02.2016 15:51

Fizikas olimpiādē 9. klasēm veiksmīgi piedalījās Renāte Strazdiņa (9.a) un ieguva atzinību, Lelde Andersone (9.a), Dinass Talents (9.a) un Matīss Baumanis (9.b).

Fizikas olimpiādē 10. klasēm veiksmīgi piedalījāsDaniels Pelīte (10.a) un ieguva novadā 3. vietu. Laima Bērziņa (10.a), Rūta Amstere (10.a) un Māris Nagobads (10.a).

Fizikas olimpiādē 11. klasēm veiksmīgi piedalījās Ralfs Spirga (11.a) un ieguva  novadā 1. vietu.

Fizikas olimpiādē 12. klasēm veiksmīgi piedalījās Dāvis Ūdris (12.a) un ieguva novadā 1. vietu, Mārtiņš Jansons (12.a) un ieguva novadā 2. vietu, Helvijs Adams (12.a).

Fizikas olimpiādei skolēnus gatavoja skolotājs Imants Fokerots. Apsveicam jauniešus un skolotāju!

Matemātikas olimpiādē 9. klasēm veiksmīgi piedalījās Lelde Andersone (9.a) un ieguva novadā 3. vietu (skolotāja Ligija Bieriņa).

Matemātikas olimpiādē 10. klasēm veiksmīgi piedalījās Roberts Jānis Gaigals (10.a) un ieguva novadā 1. vietu (skolotājas Inguna Paleja un Ilze Biedriņa), Reinis Kālbergs (10.b) (skolotāja Mārīte Erķena).

Matemātikas olimpiādē 11. klasēm veiksmīgi piedalījās Ralfs Spirga (11.a) un ieguva 3. vietu (skolotāja Ilze Biedriņa).

Matemātikas olimpiādē 12. klasēm veiksmīgi piedalījās Helvijs Adams  (12.a) un ieguva 1. vietu novadā (skolotājas Inguna Paleja un Ligija Bieriņa), Kristaps Smilgainis (12.a) un ieguva 3. Vietu (skolotājas Inguna Paleja un Ligija Bieriņa).

Apsveicam jauniešus un viņu skolotājus ar sasniegumiem olimpiādē!

olimpiādes