Filma "Inteliģentie huligāni" 07.12.2016 09:18

6. decembrī Talsu Valsts ģimnāzijas 7.a un 7.b klases skolēni devās uz kinoteātri "Auseklis", lai skatītu "Ghetto TV"  jauno dokumentālo filmu par ekstrēmajiem sporta veidiem un ielas sporta kultūru "Inteliģentie huligāni". Pirms filmas jauniešus uzrunāja "Ghetto games" dibinātājs Raimonds Elbakjans, kurš aicināja savu laiku pavadīt lietderīgi un atrast sev piemērotāko sporta veidu, kā arī pieveinoties "Ghetto games" kustībai.

"Ghetto Games" ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. «Ghetto Games» pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības.

Pēc filmas skolēniem bija iespēja uzdot jautājumus Raimondam Elbakjanam, kā arī iegūt autogrāfus.