Elīze Trama "Grindeksā" 20.02.2014 09:47

Savā pieteikuma vēstulē Elīza Trama rakstīja, ka ķīmija ir viņas mīļākais mācību priekšmets un viņa to redz kā savu nākotnes darbības sfēru. Pēc vidusskolas beigšanas jauniete vēlētos studēt farmāciju, ko uzskata par interesantu, bet arī sarežģītu zinātni. Piedaloties projektā „Profesiju dienas”, Elīza cer ielūkoties farmācijas uzņēmuma darba ikdienā, lai gūtu priekšstatu par savu iespējamo nākotnes profesiju.

Vērtējot uzņēmumā „Grindeks” pavadīto dienu, Elīza uzsvēra, ka laiks aizritējis nemanot. Viņa uzzinājusi daudz ko jaunu, paticis arī tas, ka laboratorijā varējusi pati praktiski veikt dažādas analīzes, pie tam pielietojot atšķirīgas metodes. „Svarīgākais, ko šodien sapratu, ka man patiešām patiktu un būtu interesanti strādāt šādā profesijā. Pašlaik arī domāju, ka neiebilstu, ja mana nākamā darba vieta būtu tieši „Grindeks”, saka Elīza.

„Grindeks” Kvalitātes kontroles grupas ķīmiķe – analītiķe Anete Miglāne: „Centos Elīzai parādīt maksimāli daudz no tā, ko ķīmiķis dara ikdienā. Iepazināmies gan ar substanču, gan kapsulu, ziežu un arī citu gatavo zāļu formu analīzes metodēm. Biju patīkami pārsteigta, jo Elīzai jau ir ļoti labas praktiskās iemaņas, viņa ātri visu uztvēra - visu cieņu Elīzas ķīmijas skolotājai – ir ielikti labi pamati! Domāju, ka no Elīzas nākotnē varētu iznākt talantīgs ķīmiķis!”

„Profesiju dienas skolēniem” ir īpaši uz karjeru ķīmijas un farmācijas nozarē orientēts projekts, kuru organizē „Grindeks”, un kas šogad norisinās no 5. februāra līdz 5. martam. Projekta laikā „Grindeks” piedāvā iepazīt desmit, ar farmācijas nozari saistītas, profesijas.

Par „Grindeks”

„Grindeks” ir vadošais farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs. Galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo medikamentu un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. Koncernā strādā 1002 darbinieki. 72% darbinieku ir augstākā izglītība.

„Grindeks” sadarbība ar Latvijas izglītības iestādēm turpinās jau daudzus gadus, un 2013. gadā vien mācību praksi „Grindeks” izgāja 99 studenti.

Vairāk informācijas par uzņēmumu – www.grindeks.lv Sekojiet uzņēmuma informācijai:

Twitter.com/AS_Grindeks; Twitter.com/AO_Grindeks; Youtube.com/GrindeksLV; www.draugiem.lv/grindeks

Laila Kļaviņa,
AS „Grindeks” Komunikācijas departamenta vadītāja