Eko-stunda ģimnāzijā 27.11.2012 09:44

"Ekostundā" jaunieši pamatskolēniem izstāstīja par Ekoskolas programmu Latvijā, par ģimnāzijas iesaistīšanos šajā programmā, kā arī atgādināja par vides kodeksu un Ekoskolas programmas pasākumiem. Stundas otrajā daļā skolēni apdarināja kastes, kas kalpos par makulatūras un PET pudeļu krātuvītēm klasēs, lai veiksmīgāk šķirotu atkritumus skolā un lai piedalītos makulatūras vākšanas konkursā.

Lekcijā par veselīgu uzturu lektore skolēniem atgādināja par uztura piramīdu, skaidroja, kā pašam vieglāk noteikt nepieciešamās ikdienas porcijas ēdienam. Interesanti un uzskatāmi bija demonstrējumi, kas pierādīja, ka daudzos našķos ir daudz mūsu organismam nevajadzīgu vielu  - sāls, cukurs, augu tauki.

"Ekostundas" ģimnāzijā vēl turpināsies, nākamajās nedēļās jaunieši dosies arī uz Talsu novada muzeju, lai piedalītos muzejnodarbībā "Dzīvosim zaļi!".

ekoskola