Atnes prieku ķepaiņiem! 05.12.2014 14:13

No 2014. gada 8. decembra līdz 21. decembrim Re:TV skatītāji un visi Latvijas iedzīvotāji ir aicināti ierasties sev tuvējā dzīvnieku patversmē, nogādājot savus ziedojumus un dāvājot savu palīdzību vientuļajiem dzīvniekiem. Patversmju četrkājainie draugi ļoti priecāsies par barību un kārumiem, kā arī dažādām rotaļlietām, guļvietām, sedziņām u.c. noderīgām lietām.

Šo divu nedēļu laikā visi atbalstītāji savus ziedojumus patversmēs var nogādāt laikā, kad patversme ir atvērta apmeklētājiem. Jo īpaši palīdzību gaidīs arī Talsu dzīvnieku patversme „Ausma” darba laikā noskaidrojot pa tālr. 28349026.

Ikviens akcijas dalībnieks ir aicināts doties uz kādu no patversmēm nogādāt savus ziedojumus un iepriecināt patversmes iemītniekus kopā ar Talsu 2. vidusskolu 11. decembrī plkst. 14:00 Talsu dzīvnieku patversmē „Ausma".

Re:TV priecāsies dalīties ar  saviem skatītājiem labajos darbos un to rezultātos, tāpēc akcijas ATNES PRIEKU ĶEPAŅIEM norises laikā Re:TV aicina ikvienu, kurš plāno doties uz patversmēm organizētās grupās ar skolas biedriem, draugiem vai ģimenēm, informēt par to arī mūs, rakstot uz redakcija@retv.lv.  Tāpat aicinām nofotografēt savu ciemošanos patversmē un sūtīt fotogrāfijas uz Re:TV redakciju. Iespējams, tieši jūsu labie darbi iedvesmos arī citus! Akcijas ietvaros Re:TV arī gaidīs vēstules no saviem skatītājiem un sekotājiem, kuri devuši mājas kādam no akcijā iesaistīto patversmju iemītniekam, un šobrīd viņš ir kļuvis par ģimenes locekli vai labāko draugu.

Līdz ar akcijas ATNES PRIEKU ĶEPAŅIEM noslēgšanos, Ziemassvētku vakarā - 24. decembrī  plkst. 21:45 Re:TV saviem skatītājiem piedāvās atskatu par akcijas norisi un paveiktajiem labajiem darbiem - stāstīsim par to, cik aktīvi ir bijuši iedzīvotāji un ar kādiem ziedojumiem ir iepriecināti četrkājainie mīluļi katrā reģiona patversmē.

Re:TV redakcijas kontakti: redakcija@retv.lv, tālr. 26557430 vai 26658629

Sekojiet līdzi akcijas informācijai arī:

Twitter/ReTV_televizija

Facebook/LatvijasRegionuTelevizija