Atgriežamies skolā! 03.01.2015 20:19

Sakiet man, kad lai mācās, ja gadā ir TIKAI 365 dienas. 52 svētdienas. Svētdienas ir atpūtai. Paliek 313 dienas. Vasaras brīvdienas ir 62 dienas, kad ir ļoti karsti un nav iespējams mācīties. Paliek 251 diena. 8 stundas miega (tā rekomendē pusaudžiem), tā jau ir 121 diena, paliek 130 dienas. 1 stunda sportošanai un veselības uzturēšanai - mīnuss 15 dienas. Paliek 115 dienas. 2 stundas dienā paiet ēdot. 30 dienas nost. Paliek 85. Viena stunda jāvelta sarunām ar ģimeni un draugiem (jāatbild taču uz jautājumu "Kā Tev gāja skolā?"), jo cilvēks ir sociāla būtne - vēl 15 dienas mazāk. Paliek tikai 70 dienas. 32 dienas aiziet pārbaudes darbiem un konsultācijām, pēc kurām kūp smadzenes un papildus mācīties nav iespējams. Paliek 38 dienas. Starpsemestru, svētku brīvdienas, projektu nedēļa, sporta dienas ir vēl kādas 30 dienas. Paliek tikai 8 dienas. Neviens gada laikā neiztiek kaut bez apaukstēšanās. Pieņemsim, ka slimosim tikai 3 dienas. Paliek 5 dienas. 3 dienas aiziet skatoties filmas, čatojot, sērfojot internetā (tikai 3 dienas jau tā ir spīdzināšana). Paliek divas dienas, un viena no tām ir mana dzimšanas diena.

SEKMĪGU 2015.GADU!!!

skola