Angļu valodas olimpiāžu rezultāti 19.04.2017 11:14

Talsu, Mērsraga, Dundagas un Rojas novadu angļu valodas olimpiāde10.-12. klasēm notika 10. februārī, un tajā savas zināšanas pierādīja septiņi mūsu skolas skolēni. Angļu valodas olimpiāde 8. klašu skolēniem notika 7. aprīlī Talsu 2. vidusskolā, kur piedalījās trīs ģimnāzisti.

10.-12. klašu olimpiādē piedalījās Māris Nagobads (11.a), Toms Koklītis (12.a), Artūrs Ozols (11.b) un Roberts Jānis Gaigals (11.a). Atzinību olimpiādē ieguva Niklāvs Māris Arbidāns (11.a) un Laima Bērziņa (11.a) (skolotāja Anda Šņoriņa). Olimpiādē 1. vietu ieguva 12.a klases skolēns Ralfs Spirga (12.a) (skolotāja Linda Matisone).

8. klašu angļu valodas olimpiādē piedalījās 8. a klases skolniece Katrīne Vikaine, atzinību olimpiādē ieguva 8.b klases skolniece Renāte Spirga. Andris Dedzis no 8.a klases olimpiādē ieguva 1. vietu (skolotāja Zane Zaļkalne).

Apsveicam skolēnus un skolotājas ar sasniegto un vēlam veiksmi turpmākajā darbā!

olimpiādes