7.a konkursā "Atver tehnikuma durvis" 13.10.2015 10:00

Jaunieši gan atraktīvi prezentēja savu komandu, gan veiksmīgi izpildīja visus uzdevumus.

Eduards Pētersons: "Mēs, 7.a klase, pārstāvējām konkursā Talsu Valsts ģimnāziju. Attēlojam profesiju "mediķis". Parādījām, ko dara mediķi izsaukuma vietā. Mūsu grupā piedalījās Andris, Elza, Natālija, Anete, Anna, Kate un es. Bija jautri redzēt citu skolu profesijas: celtniekus, ziņu reportierus u.c.

Helēna Siliņa: "Priekšnesumi bija dažnedažādi, man visvairāk ir palicis prātā priekšnesums, kurš iepazīstināja ar profesiju "dejotājs". Seb bankas uzdevums nebija visai viegls, tur bija jābūt zinošiem. Man patika tas, ka skolas direktore uzdeva jautājumus arī skolotājiem."

Komandas kopīgais atzinums - patika viesmīlība un ka visi bija loti jauki, ka uztvēra uzdevumus viegli, ar smaidu.

Konkurss "Atver tehnikuma durvis"

konkurss, karjeras izglītība