40. skolēnu zinātniskās konferences rezultāti 09.05.2016 16:16

Talsu Valsts ģimnāziju pārstāvēja 15 skolēni ar 11 zinātniski pētnieciskajiem darbiem. Teicamus rezultātus guva Samanta Mertena, iegūstot 1. pakāpes diplomu, ar zinātniski pētniecisko darbu "Fermentētu un žāvētu vietējo augu lapu tēju ķīmiskā sastāva salīdzinājums" (skolotāja Ilze Ventiņa). Lielā konkurencē 2. pakāpes diplomu ieguva Undīne Paipala ar darbu "Bioloģiski audzētu miežu mēslošanas paņēmienu efektivitātes salīdzinājums zemnieku saimniecībā "Garsili"" (skolotāja Ilze Ventiņa) un 2. pakāpēs diplomu ieguva Līga Jesineviča ar zinātniski pētniecisko darbu "Žurnāla "Svari" 1921., 1925., un 1931. gados atveidotie sieviešu tipi" (skolotāja Antra Grūbe). Apsveicam zinātniski pētniecisko darbu autorus un viņu skolotājus ar veiksmīgu dalību valsts konferencē!