ZPD lasījumi Cēsīs 22.04.2008 10:46

Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši 18. aprīlī tika aicināti piedalīties ikgadējos Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas organizētajos Valsts ģimnāziju pētniecības darbu lasījumiem.

Mūsu skolu pārstāvēja 12. klases skolēni:

Diāna Ozola un Sondra Šķēle ķīmijas sekcijā, kopvērtējumā iegūstot 3. pakāpes diplomu,

Andrejs Broks un Jānis Rožlapa zemes zinātņu sekcijā, kopvērtējumā iegūstot 2. pakāpes diplomu,

Gustavs Velde ekonomikas sekcijā, kopvērtējumā iegūstot 2. pakāpes diplomu.

Dalībnieki (kopskaitā vairāk kā 150) bija sabraukuši no visām Valsts ģimnāzijām, un mūsējiem konkurenti bija gan no Daugavpils, Madonas, gan Siguldas, Valmieras, Cēsīm, gan no Rīgas, Jelgavas, Dobeles u.c. Valsts ģimnāzijām.
           Savukārt 9. maijā Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši un pedagogi ir aicināti piedalīties Ernesta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas organizētajā pasākumā „Redzu un dzirdu Ernstu Gliku”. Pasākumā plānoti pētniecisko darbu lasījumi, Valsts ģimnāziju jauniešu fotoizstādes atklāšana, ekskursija pa Alūksni u.c. aktivitātes. No Talsu Valts ģimnāzijas uz Alūksni dosies jaunieši, kas savus pētniecības darbus izstrādājuši pedagoģijas sekcijā – Madara Elstiņa, Aiga Vahšteine, Ilze Ozolniece.
Talsu Valsts ģimnāzijas vadība sveic savus jauniešus ar gūtajiem panākumiem un vēl veiksmi citos pētnieciskā darba lasījumos!

Talsu Valsts ģimnāzijas metodiķe I.Kļaviņa