Vidusskolēn, tevi tas varētu interesēt! 29.01.2010 21:43

• Pieteikšanās starptautiskajai Ēnu dienai ir klāt!

Biedrība biznesa izglītībai skolās Junior Achievement – Latvija (JAL) atklāj pieteikšanos
 Starptautiskajai Ēnu dienai, kas notiks no 22. februāra līdz 5. martam.

• Aicinām pieteikties visus vidusskolēnus no JAL dalībskolām! Mēs arī esam JAL dalībskola!
  • Sūtiet CV un motivācijas vēstuli latviešu un angļu valodā Janai Jakovļevai - JAL izpilddirektorei, uz e - pastu jana@jal.lv  līdz š. g. 1. februārim!
  • Sūtot e-pastu, lūdzu „Subject” jeb e-pasta tematā norādiet deputāta vārdu un uzvārdu!
  • Šogad par ēnu devējiem Briselē kļūs Eiropas Parlamenta deputāti no Latvijas: Inese Vaidere, Krišjānis Kariņš, Roberts Zīle. Adresējiet motivācijas vēstuli un CV vienam no šiem deputātam, kuru gribiet ēnot!
  • www.enudiena.lv, sadaļā „IETEIKUMI” atradīsiet CV un motivācijas vēstules paraugus latviešu valodā.

Ēnu dienas mērķis ir veicināt un pilnveidot skolēnos radošo potenciālu un uzņēmējspējas jau no pirmajiem skolas gadiem, bet viens no Ēnu dienas uzdevumiem ir iedvesmot skolēnus, lai viņi uzdrīkstas un grib vairāk sasniegt!

Papildu informācija:
Linda Kruglauža