ZINĪBU SKOLA 2009./2010. 16.09.2009 20:30

Sākot ar 7. septembri ,Talsu Valsts ģimnāzijā darbu uzsāka Zinību Skola. Šogad sākums mazliet netradicionāls, jo šajā dienā darbu mūsu skolā sāka profesors A. Andžāns, kurš pie mums strādās visu mācību gadu un nodarbības vadīs katra mēneša otrajā pirmdienā. Nodarbībās piedalīsies skolēni, kuriem matemātika ir aizraušanās, kuri vēlas sasniegt labus rezultātus olimpiādēs. Profesora vadītās nodarbības būs arī kā metodisks atbalsts matemātikas skolotājiem.

Bez nodarbībām matemātikā Zinību Skolā vēl darbosies astoņas sekcijas - latviešu valodā (sk. A. Balode), angļu valodā (sk. G. Lejasmeiere), krievu valodā ( sk. K. Leimane), zemes zinātnēs ( sk. A. Stāmere), bioloģijā ( sk. A. Rituma), fizikā ( sk. I. Fokerots), ķīmijā ( sk. O. Gūtmanis), sociālajās zinībās ( sk. A. Grūbe).

25. septembrī Zinību skolas dalībnieki - interesenti gatavojas braucienam uz Zinātnieku nakti.

Metodiķe Gita Ernstsone