10.a klase kopīgi iestāda koku 01.06.2016 12:56

Ar skolas direktora svētību un SIA Janvāri Ievas Jaunbērziņas un ainavu arhitektes Zandas Bitmanes atļauju nolēmām pie skolas iestādīt karalisko sarkano kļavu.

Sajūtas? Prieks un skumjas vienlaikus, bet tagad mums būs koks, par ko rūpēties.

Audzinātāja Inguna Paleja

Klasesbiedru teiktais par Giuseppi:

Paldies, ka Tu mums parādīji piemēru, ka var veidot attiecības savā starpā un arī ar skolotājiem citādāk - Tu vienmēr visiem liki smaidīt un nekad nedusmojies, ja bija jādara grūtas, reizēm garlaicīgas lietas.

Tu biji labākais, kas ar mūsu klasi notika šajā mācību gadā, jo, pateicoties Tev, kļuvām saliedētāki un draudzīgāki.

Giuseppe bija vienīgais, kurš ar milzu aizrautību bija gatavs piedalīties katrā klases pasākumā!

Es Tevi ļoti cienu un apbrīnoju par to, ka Tu prati draudzēties no sirds ar visiem klasesbiedriem, ne tikai ar atsevišķiem cilvēkiem vai cilvēku grupām.

Tu palīdzēji uzlabot manas nelielās itāļu valodas zināšanas!

Apbrīnoju Tavu spēju tik ātri iejusties un adaptēties svešā vidē un svešā kolektīvā!

Paldies Giuseppe par saulaino smaidu un neviltotu sirsnību ik mirkli!

Mums šis gads ir neatsverama cilvēciskā pieredze un mēs ceram, ka kādudien varēsim aizlidot ciemos pie Giuseppes!

pasākumi